fbpx
Jak Pielęgnować Aura Hats?

Czyszczenie:

Za pomocą szczotki do czyszczenia kapelusza bez problemu usuniemy kurz, sierść zwierzęcą, brud. Szczotka musi być wykonana z naturalnego włosia, gdyż syntetyczne włókna mogą uszkodzić strukturę filcu. Należy pamiętać, aby do czyszczenia jasnego kapelusza używać szczotki z jasnym włosiem, do ciemnego- szczotki z ciemnym włosiem. Aby, prawidłowo wyczyścić wierzch kapelusza należy szczotkować go w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara, spód kapelusza czyścimy zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Przy większych zabrudzeniach kapelusz można wyczyścić przy użyciu wilgotnej gąbki lub skrawku materiału, należy delikatnie pocierać, czyszcząc zabrudzone miejsce.

 

Przechowywanie:

 

Kapelusz najlepiej zachowuje swoją żywotność, gdy jest przechowywany w pudełku, w którym został doręczony, gdyż taka jest również rola, specjalnie wyprofilowanego kartonu. W ten sposób kapelusz nie odkształca się i nie brudzi.
Najważniejszą zasadą w przechowywaniu kapelusza, jest to, aby rondo zawsze leżało/wisiało na płasko, przywarte do powierzchni.

 

 

 

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro